Melek Mosso Kimdir? Boyu Kilosu Kaç? Nereli, Kaç Yaşında? (Biyografi)

Ünlü şarkıcı Melek Mosso kimdir, nerelidir, sevgilisi kim, annesi ve babası kim, kaç kardeş, eski hali, boyu kaç cm, kaç yaşında, boyu kilosu kaç?

Bu yazımızda Melek Mosso hakkında detaylı biyografi bilgilerini paylaşıyoruz..

Melek Mosso Kimdir? Kaç Yaşında?

11 Kasım 1988 tarihinde Kayseri’de dünyaya gelen Melek Mosso’nun gerçek adı ise Melek Davarcı’dır. 2023 yılı itibari ile 34 yaşında olan Melek Mosso’nun mesleği ise şarkıcı ve müzik öğretmenidir.

Kendisi aslen de Kayseri’lidir. Birçok şarkısı olan Melek Mosso Aralık 2017’de YouTube’da yayınladığı Vursalar Ölemem şarkısı ile ilk büyük çıkışını yapmıştır. Melek Mosso şarkıları ile oldukça sevilmektedir.

Boyu Kilosu Kaç? Burcu Ne?

Melek Mosso 1.64cm boyunda ve 55kg ağırlığındadır. Ayrıca ünlü şarkıcı Akrep burcudur.

Kardeşi Kim?

Melek Mosso’nun Süleyman adında bir erkek kardeşi vardır. Annesinin adı ise Hatice Davarcı‘dır. Babasının ismi ise bilinmemekle birlikte, aşağı kısımda babasının görselini görebilirsiniz.

Eski Hali

Melek Mosso eski hali
Melek Mosso eski hali

Kendisinin çocukluk halini merak edenler için yukardaki göresi bıraktık. Melek Mosso’nun eski halini görenler erkek çocuğu gibiymiş gibi yorumlarda bulunmuşlardır.

Melek Mosso’nun Annesi İle Şarkısı

Melek Mosso ve Annesi

2022 yılının sonlarında annesiyle beraber şarkı söyleyen Melek Mosso, görenleri duygulandırmıştı. Melek Mosso, 2022 yılının Ekim ayında, Harbiye Konserinde annesi Hatice Davarcı ile beraber ”Mevlam Bir Çok Dert Vermiş” şarkısını söylemişti.

Babası Kim?

Melek Mosso ve Babası
Melek Mosso ve Babası

Küçüklüğünde Müzik öğretmeni olmak isteyen Melek Mosso’ya babası destek çıkmıştır. Kendisini annesi İmam Hatip’e göndermek istemiş, ancak babasının desteğiyle Müzik öğretmeni olmayı başarmıştır.

Nasıl Büyüdü? Hayatı?

Küçüklük yaşlarındayken annesi ve kardeşi Süleyman ile yaşadığını söyleyen Melek Mosso, zor zamanlardan geçtiğini ve annesinin çalışmak zorunda olduğunu söylemiştir. Birde bakıcısı olduğunu söyleyen Melek, bakıcısının kendisine zorbalık yaptığını ve kendisini karanlıkta bıraktığını söylemiştir. Kısaca Melek Mosso’nun zor şartlarda büyüdüğünü söyleyebiliriz.

Melek Mosso Aslen Nereli?

Melek Mosso hakkında alevi mi? Gibi sorular soruluyor, ancak bu konu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Kendisi aslen Kayseri’lidir.

Sevgilisi Kim? Evleniyor Mu?

Ayrıca ünlü şarkıcı Melek Mosso 2021 yılından beri aşk yaşadığı sevgilisi Serkan Sağdıç‘dan evlilik teklifi aldığı ortaya çıktı. Melek Mosso’nun bu teklife evet dediği biliniyor. Ancak evlilik tarihi ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Biyografisi

 • Kimdir? : Şarkıcı
 • Doğum tarihi : 11 Kasım 1988
 • Kaç yaşında? : 34
 • Aslen Nereli? : Kayseri
 • Burcu ne? : Akrep
 • Boyu kaç? : 1.64cm
 • Kilosu kaç? : 55kilo
 • Eğitim? : Adnan Menderes Üniversitesi Müzik Öğretmenliği
 • Sevgilisi kim? : Serkan Sağdıç
 • Mesleği ne? : Şarkıcı
 • İnstagram hesabı : @melekmosso (768B)
 • Twitter hesabı : @MelekMosso (219B)

Yorum yapın